1 1 1 1 1 1


Zobacz nasze komfortowe pokoje – Zakopane i Kościelisko

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii naszego pensjonatu „Jolanta” położonego w górach, na pograniczu Zakopanego i Kościeliska. Oferujemy przytulne i tanie pokoje
z widokiem na piękną panoramę Zakopanego oraz Tatr. Proponujemy komfortowe pokoje z pachnącą świeżością pościelą i wieloma udogodnieniami. To idealne noclegi zarówno dla dwóch osób, jak i sześcioosobowej grupy. Wychodząc naprzeciw potrzebom Gości z dziećmi, dostawiamy dodatkowe łóżko dla malucha.

Wiele udogodnień dla Gości

Każdy z pokoi w naszym pensjonacie w górach ma dostęp do osobnej, wygodnej łazienki. Ponadto jeden z apartamentów posiada klimatyczny oraz nastrojowy kominek. Nasze pokoje wyposażone są również w telewizory. Odwiedzający mają możliwość korzystania z łączności internetowej Wi-Fi oraz darmowego parkingu. Natomiast w sezonie letnim Goście mogą korzystać z grilla, huśtawki i innych ogrodowych akcesoriów.

Wynajem pokoi w górach

Nasz pensjonat znajduje się na granicy Kościeliska i Zakopanego. Największymi atutami tej lokalizacji są zapierające dech w piersiach rozległe widoki, na niczym nieprzesłonięte pasma Tatr – piękne i urokliwe, niezależnie od pory roku. Z tarasu rozciąga się zachwycający widok, znacznie lepszy niż ze szczytu Gubałówki. Warto nas odwiedzić i przekonać się o tym na własne oczy. Pensjonat „Jolanta” proponuje korzystny wynajem pokoi w górach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.